Закінчуєш школу? Час готуватися! Все про ЗНО: розклад ЗНО, реєстрація на ЗНО, програми ЗНО, запитання та відповіді ЗНО.

ВУЗи України по регіонах. Рейтинги ВУЗів. Болонський процес в Україні.

Вища освіта за кордоном. FLEX - безкоштовне навчання в США для старшокласників.
Пошук по сайту


Все про оцінювання та ВУЗи України > ЗНО 2015


ЗНО 2015

Зовнішнє незалежне оцінювання 2014

Порядок проведення ЗНО 2015 (зовнішнього оцінювання 2015 року) визначений наказом Міністерства освіти і науки України № 1120 від 1 жовтня 2014 року «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році».

Цим наказом обумовлено, що ЗНО 2015 проводитиметься з української мови та літератури; історії України; математики; біології; географії; фізики; хімії; російської, англійської, німецької, французької та іспанської мов. Кожен зареєстрований учасник ЗНО 2015 матиме право скласти тести не більше ніж з чотирьох предметів. Обов'язковим для всіх абітурієнтів буде проходження ЗНО з української мови та літератури, причому для випускників його результати (по розділу "українська мова") будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації.

Тестові завдання ЗНО 2015 з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдавською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Нововведенням у цьому році буде те, що абітурієнтам будуть запропоновані тестові завдання з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого. Учасник оцінювання повинен бути зробити вибір рівня складності під час реєстрації в залежності від вимог, що висуватимуться обраним їм навчальним закладом.

Також вводиться поняття "порогового балу", тобто мінімальної кількості балів, необхідної для набуття права подання документів до вищого навчального закладу.

Звертаємо також увагу абітурієнтів на те, що у наступному році ВНЗ України прийматимуть від вступників лише сертіфікати ЗНО 2015 року.


Графік проведення ЗНО 2015

Розклад проведення ЗНО 2015 поки не складено, відомо лише, що оцінювання проводитиметься в період з квітня по липень 2015 року. Такий великий часовий інтервал передбачений в зв'язку з очікуваними тривалими зимовими канікулами в школах і, в зв'язку з цим, можливими змінами в навчальних планах. Відразу ж після затвердження точного графіка проведення ЗНО 2015 він буде оприлюднений на нашому сайті.


Реєстрація на ЗНО 2015

Відповідно пізніше буде оприлюднено і інформацію про порядок реєстрації на ЗНО 2015.


Пробне ЗНО 2015

Як і в минулі роки, навесні планується проведення пробного ЗНО 2015. Завдання пробного оцінювання - надати можливість майбутнім абітурієнтам ознайомитися з процедурою проведення ЗНО та видами тестових завдань.

Пробне ЗНО 2015 проводитиметься:

  • 21 березня 2015 року - з української мови та літератури,
  • 28 березня 2015 року - з історії України; математики; біології; географії; фізики; хімії; російської, англійської, німецької, французької та іспанської мов (причому кожен з учасників пробного ЗНО зможе пройти тести лише по одному з цих предметів).

Реєстрація бажаючих взяти участь у пробному ЗНО 2015 проводиться з 1 листопада по 15 грудня 2014 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Пробне ЗНО - платне, вартість участі в кожному з тестів - 89 грн.

Для участі в пробному ЗНО необхідно буде пред'явити:

  • паспорт або свідоцтво про народження,
  • запрошення для участі в пробному ЗНО,
  • квитанцію про оплату участі у пробному ЗНО.

Програми ЗНО 2015 (зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року)Все про оцінювання та ВУЗи України > ЗНО 2015
 
загрузка...