Закінчуєш школу? Час готуватися! Все про ЗНО: розклад ЗНО, реєстрація на ЗНО, програми ЗНО, запитання та відповіді ЗНО.

ВУЗи України по регіонах. Рейтинги ВУЗів. Болонський процес в Україні.

Вища освіта за кордоном. FLEX - безкоштовне навчання в США для старшокласників.
Пошук по сайту


Все про оцінювання та ВУЗи України


Все про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) та ВУЗи України

ВУЗи України

Випускний клас... Позаду роки, проведені в школі, попереду - доросле життя. І для багатьох випускників один з перших кроків у цьому житті – вступ до ВУЗу.

Університети, інститути, академії - як вибрати з безлічі ВУЗів саме той, який потрібен тобі? Яку обрати спеціальність ?

Зробити вибір допоможе наш сайт, на якому зібрана інформація про систему вищої освіти України, про всі ВУЗи України, про спеціальності, за якими можна навчатися у вищі навчальні заклади України, про умови навчання у ВУЗах.

Абітурієнту буде також корисною інформація про Болонський процес в Україні.


Але для вступу до ВУЗу недостатньо тільки бажання! Ще необхідно мати досить високий рівень знань, що дозволить вступити до обраного університету або академії. А для цього необхідно досягти високих результатів у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО).

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Що таке зовнішнє оцінювання (ЗНО)?

Навіщо проводиться ЗНО?

На нашому сайті зібрані програми зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), завдання та відповіді ЗНО минулих років, результати оцінювання. Наведена інформація про проведення майбутнього зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року (ЗНО 2015), його програми, терміни проведення, характеристики тестів та багато іншої корисної інформації про ЗНО.

Сподіваємося, що наш сайт допоможе вам отримати високі бали на зовнішньому незалежному оцінюванні, вступити до обраного ВУЗу і успішно його закінчити!Все про оцінювання та ВУЗи України
 
загрузка...