Выпускной класс? Пора готовиться! Все про ЗНО: расписание ЗНО, регистрация на ЗНО, программы ЗНО, вопросы и ответы ЗНО.

ВУЗы Украины по регионам. Рейтинги ВУЗов. Болонский процесс в Украине.

Высшее образование за границей. FLEX - бесплатное обучение в США.
Поиск по сайту


Главная > FLEX - Обучение в США > Пресс-релизОфициальный пресс-релиз программы FLEX

Програма "FLEX" розпочинає новий сезон. Старшокласники можуть безкоштовно навчатися в США

Обучение в США

Конгресом Сполучених Штатів Америки було створено програму "FLEX" щоб надати можливість народам України та США більше дізнатися один про одного. FLEX дає можливість українським школярам безкоштовно жити та навчатися в США протягом одного навчального року. Програма повністю фінансується урядом США та адмініструється організацією "American Councils". Програма FLEX існує впродовж шістнадцяти років, проводиться на відкритій конкурсній основі і є безкоштовною для учасників. Цього року тестування буде проводитися в 24 обласних центрах України, починаючи з 11 вересня.

У конкурсі FLEX можуть приймати участь усі школярі, які відповідають наступним вимогам:

  • Дата народження з 01.01.94 по 15.07.96
  • Навчання в 8, 9 або 10 класі школи
  • Гарне володіння англійською мовою
  • Українське громадянство
  • Конкурсант не перебував у США більш ніж три місяці впродовж останніх п’яти років

До участі в конкурсі також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які народилися в період з 15.03.1993 по 15.07.1996. Більш ніж 250 таких школярів із країн СНД уже навчалися в США за цією программою.

Дітям з обмеженими фізичними можливостями необхідно попередити про свою участь київське представництво "American Councils" для створення належних умов тестування.

Що необхідно мати із собою для участі в конкурсі:

  • оригінал свідоцтва про народження
  • фотокартку 3X4 (2010 року)
  • ручку

Для участі в програмі 2011 – 2012 навчального року буде відібрано приблизно 250 фіналістів з України. Фіналістам програми оплачується подорож від їх домівки до місця перебування в США та назад, а також надаються стипендія та медична страховка.

"В наш час більшість людей можуть дозволити собі туристичну подорож до США, але в цьому випадку Ви побачите Америку очима туриста", - пояснює Хелен Бертвісл, колишній директор програми FLEX в Україні. "Програма FLEX дозволяє учаснику дізнатися про США "з перших рук", більш детально, адже учасники програми мешкають в американських родинах та навчаються в американських школах протягом навчального року. До того ж ще й безкоштовно!"

"Наша програма цікава й особлива, не тільки тому, що сотні українських школярів дізнаються більше про культуру США та повсякденне життя американців, але ще й тому, що американські сім’ї та громадськість можуть дізнатись багато нового про українську культуру, приймаючи в себе вдома учасників нашої програми", - говорить Хелен Бертвісл. "Кожного року сім’ї поділяють радість приготування борщу, дізнаються про маловідомі американцям свята, такі як – свято Св. Миколая, Масляна тощо".

Крім України тестування проводиться на теренах Азербайджану, Вірмені, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану та Туркменістану.

Більш детальну інформацію щодо цієї програми, дат та місця проведення тестування можна дізнатися:Главная > FLEX - Обучение в США > Пресс-релиз
 
загрузка...