Выпускной класс? Пора готовиться! Все про ЗНО: расписание ЗНО, регистрация на ЗНО, программы ЗНО, вопросы и ответы ЗНО.

ВУЗы Украины по регионам. Рейтинги ВУЗов. Болонский процесс в Украине.

Высшее образование за границей. FLEX - бесплатное обучение в США.
Поиск по сайту


Главная > Новости

23/09/15

Як самостійно вивчити англійську мову?

Адже не завжди та не у всіх є можливість звернутися за допомогою до фахівців.

Потреба у вільному володінні щонайменш однією іноземною мовою є на цей час нагальною потребою для кожної освіченої людини, не кажучи вже про абітурієнтів, які готуються до проходження ЗНО 2016 та вступу до філологічних чи лінгвистичних факультетів, студентів одного з багаточисельних університетів України чи їх випускників, які нещодавно отримали диплом та знаходяться у пошуках цікавої роботи (яка, до того ж, має бути досить високооплачуваною). Зрозуміло також, що найбільш вживаною у сучасному світі є англійська мова. Але як вивчити англійську, якщо з тих чи інших причин немає можливості займатися з викладачем чи на спеціалізованих курсах? Або якщо не влаштовує рівень викладання іноземної мови у школі чи коледжі?

Звісно, для самостійного навчання можна (й потрібно) використовувати мережу Інтернет, але як серед багатьох спецалізованих сайтів вибрати найкращі? Дуже цікава (й корисна) підбірка посилань наведена на сторінці http://kolizhanka.com.ua/samostijne-vyvchennya-anglijskoyi-movy-pidbirka-posylan-i-videokanaliv-youtube/. Серед них є декілька вельми популярних каналів сервісу Youtube, на яких можна почути, як розмовляють англійською носії мови, причому на ціх каналах можно почути як британців, так і мешканців Сполучених Штатів Америки, а також Ірландії, Канади та інших країн, у яких населення переважно є англомовним. Є канали для новачків, присвячені "діловому" спілкуванню або тим чи іншим життєвим ситуаціям.

Звичайно для вивчення мови необхідно чітко усвідомлювати, якої саме мети необхідно досягти: навчитися читати англійською та розуміти прочитане, мати можливість спілкуватися з англомовними друзями (усно чи письмово), покращити свою вимову чи граматику, підготуватися до проведення ділових перемов чи до участі у міжнародній конференції, покращити свою англійську перед виїздом у подорож та таке інше. В любому випадку Вам допоможе наполеглива праця та корисні посилання!

Главная > Новости
 
загрузка...