Выпускной класс? Пора готовиться! Все про ЗНО: расписание ЗНО, регистрация на ЗНО, программы ЗНО, вопросы и ответы ЗНО.

ВУЗы Украины по регионам. Рейтинги ВУЗов. Болонский процесс в Украине.

Высшее образование за границей. FLEX - бесплатное обучение в США.
Поиск по сайту


Главная > Новости

01/02/14

Вчимо іноземні мови...

...та готуємся до тестування з них. Саме вони проводяться першими на ЗНО 2014.

3 червня 2014 року з тестів на визначення рівня знання іноземних мов (англійськой, французьскої, німецької чи іспанскої - на вибір особи, що проходить оцінювання знань) розпочнеться проведення ЗНО 2014 - зовнішнього незалежного оцінювання знань випускніків, що бажають продовжити навчання у ВУЗах України.

Тестові завдання з іноземної мови передбачають перевірку вміння майбутніх абітурієнтів читати тексти, написані цією мовою, писати на ній та використовувати мову при усному спілкуванні. При цьому буде оцінюватись змістове наповнення, зв’язність тексту чи письмового висловлення та його відповідність заданому формату, розмір словникового запасу, правильность використання граматики (до речі онлайн-довідник граматики німецької мови, який дуже зручно використовувати під час підготовки до ЗНО, розташщовано на сайті deutsche-grammatik.com.ua).

Учасникам ЗНО 2014 буде запропоновано прочитати різноманітні тексти: статті із періодичних видань, особисті чи ділові листи, рекламні оголошення, розклади, меню, кулінарні рецепти, телевізіні програми, уривки художніх творів та інше. Потрібно буде не лише прочитати цей ьекст та зрозуміти його, але й розрізняти в ньому факти та враження, сприймати точки зору авторів на освітлювані теми, розуміти структуру тексту. Також необхідно буде написати розповідь, в якій необхідно буде описати людину (чи предмет), розказати про перебіг подій, висловити свою точку зору та аргументувати її.

Главная > Новости
 
загрузка...